Gidip Kayıt 0 0.00

0-Eşya
vergi 0.00
Genel Toplam 0.00
HIDAKA Japonya Kaliteli Yeni ürünler su sızıntısı kontrolü alarm sistemi su kaçağı dedektörü BSP NPT WLD-807 (DN20*2 adet + sensörler * 2 adet)

HIDAKA Japonya Kaliteli Yeni ürünler su sızıntısı kontrolü alarm sistemi su kaçağı dedektörü BSP NPT WLD-807 (DN20*2 adet + sensörler * 2 adet)

₺ 59.81
 

Mağazada

BIZIM MAĞAZA HOŞ geldiniz  Yeni ürünler su sızıntısı kontrolü alarm sistemi su kaçağı dedektörü WLD-807 (DN20*2 + Sensörleri * 2 adet) BSP NPT Seçim 1).Önlemek Su Isıtıcıları, su yumuşatıcılar veya hatta su ana sel mülkiyet :
Su Isıtıcıları sınırlı bir ömrü var, daha sonra kaçak yıl sonra korozyon. Su Isıtıcıları genellikle olarak kabul Maintenancefree aletleri, ama onlar da bir tek en zarar aletleri ev. ÇünküSu Isıtıcıları sürekli basınç altında, hatta küçük basınçlı sızıntıları hızla sel ve harap bir Ev. Evde olsun, iş, veya tatile bu sel olaylar için tespit edilmemiş gidebilirsiniz saat veya hatta Gün. 2). Su sızıntısı algılama olmadan, Sel ve su hasar Devam Edecektir :
Beklenmedik cihaz arızaları neden sel ve su hasar, hız kesmeden devam edecek kadar sorunu olduğunu Keşfetti ve su kaynağı olduğunu elle kapatmak 3).Su sızıntısı algılama ile, Maddi Hasar Kaçınılması olduğunu :
Su kaybı gelen beklenmedik cihaz arızaları ve hortum yırtılmalar tarafından tespit edilir Hidaka su/kaçak sensörü, ve Su kaynağı otomatik olarak ve hemen kapanır.Hidaka su sızıntısı otomatik olarak kapanır su kaynağı SU ISITICI ve sesler bir alarm bırakarak, tüm Diğer ev armatürleri ve aletleri operasyonel.On beş dakika içinde kolayca monte. 1-yıl Üretici Garantisi. 4). Aksesuarlar : 1.Motorlu Küresel Vanalar * 2 pcs (DN20*2 adet)2. kontrol ünitesi * 1 pcs (Pil Yedekleme ile 4 pcs * AA Boyutu)3. su kaçak sensörü * 2 pcs (6 metre tel ile)4. AC Güç Adaptörü * 1 pcs AÇıKLAMALAR : 4 adet * AAA Pil kullanabilirsiniz kadar güç kontrol ünitesi, ama piller dahil değildir. 5).Nasıl Su sızıntısı algılama Çalışır : Vana SU ISITICI ve onun manuel kapatma vanası arasına monte edilir. Su/kaçak sensörü SU ISITICI tabanı yerleştirilir Vana kalır kadar açık su kaybı tespit olduğunu Su sensörü kapatır üzerinde Flood Stop vana ve sesler alarm Vana kapalı kalır kadar sorun için katıldı ve sistemi sıfırlama 6).SU ISITICI Sel Dedektörü Otomatik Kapatma Özellikleri : Hidaka en vana bağlanır SU ISITICI 3/4 inç kaynağı hattı AC güç veya pil powered, veya pil ile AC powered geri-up 4 "bir" Piller son kadar için 1 yıl Katı pirinç "tam liman" olmayan kısıtlayıcı vana vücut, DC 6 V motor tahrikli top-vana Zaman kaçak tespit olduğunu, alarm çalar ve su kaynağı kapanır Bağlanabilir alarm veya otomasyon sistemi ile on-board alarm çıkışı istenirse Denetleyici bağlar üzerinde duvar, sensör tabanı yerleştirilir SU ISITICI 7).Üst 5 yerlerde yüklemek için su kaçağı dedektörü Bathroon Lavabo altında Arkasında bir Sızdıran Tuvalet Altında bir Bulaşık Makinesi SU ISITICI tarafından Buzdolabı altında Aynı zamanda yaygın yüzme havuzu, klima, sıcak su tankları, boru, çamaşır makinesi, su tedavisi .. 8). Resimler

detaylı bilgi

Marka Adı:
HIDAKA
Model Numarası:
WLD-807
SENSOR QTY:
2PCS
VALVE QTY:
2PCS
POWER SUPPLY:
AC Adapter OR AAA battery cells*4pcs
Valve Size:
DN20
Valve SPEC:
6V 2pin
is_customized:
Yes
COLOR:
BLACK, WHITE
Name:
Water Leak Detector for Smart Home Sensor
Valve:
BSP thread

Müşteri seçimi